Pass

Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu bahçesi yapılan düzenleme ile yepyeni bir görünüme kavuştu.  

Oyun sahaları ve kamelyalar ile bahçenin daha da güzelleştiğini ifade eden Okul Müdürü İsmail Baş; “Okul bahçemizde 308 metre kare alan üzerinde alt yapı çalışması yapılmış, 22 kamyon toprak dökülerek tesviyesi yapılmış, 350 adet fidan dikilmiş, tüm yüzeye çim ekimi yapılmış ve öğrencilerimizin-öğretmenlerimizin faydalanması için 3 adet kamelya yapılmıştır. Ayrıca okulumuz bahçesinde oyun alanları oluşturma çalışmaları yapılmış. Bunun sonucunda okul bahçemizde 1 adet futbol sahası, 1 adet voleybol sahası, 1 adet mini voleybol sahası, 1 adet basketbol sahası ve 1 adet bocce oyun sahası oluşturulmuştur. Bütün bu çalışmaların gerçekleşmesinde emeği geçen ve katkı sağlayan Mimar Ülkü Cengiz Çıtak’ a, Öznur Yurtbay’a, Şengül Ekin Gebeş’ e, Hülya Çelik’ e, Dr. Namık Dr. Emiralay’a, Dr. Mehmet Ali Adıbelli’ ye, Dr. Abdullah Subaşı’na, Orman Bölge Müdürlüğüne ve Beden Eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2310
28.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın