Pass

Çaycuma Merkez Taksi durağında bir yıldır taksicilik yapan 49 yaşındaki İbrahim Bakıroğlu, şehit ailelerini ücretsiz taşıyor. Gazi yakınlarına da yüzde % 50 indirim uyguladığını belirten Bakıroğlu, belirli gün ve haftalarda da kampanyalarını yenilediğini sözlerine ekledi.

Bakıroğlu; “Üniversite sınavında ilk 100 giren öğrencilerimize çarşı içi % 50 indirim, yine sınav günleri orta ve lise öğrencilerimize yine % 50 indirim ile hizmet veriyoruz. Türkiye’de bu tür kampanyaları uygulan ilk ve tek taksiciyim. Çok kazanmak gibi bir derdim yok, amacım, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürmek. Ayrıca yaptığım kampanyaları duyurmak amacıyla sosyal medyadaki hesabımdan paylaşıyorum. Vatan için canını veren şehitlerimizin yakınları için benim elimden gelen mesleğim gereği budur. Tüm şehit ve gazilerimize vefa borcumuz vardır. Ayrıca yolcularımızın için araç içinde gazete, dergi, kitap ve ücretsiz internet bulunduruyorum” diye konuştu.   

Kendi adına logo oluşturduğunu söyleyen Bakıroğlu, 7/24 hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3041
28.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın