Pass

Nebioğlu Beldesinde Çaycuma Halk Eğitim Merkezince Açılan Biçki Dikiş Kursu Sergisi yıl Sonu Sergisinde kursiyerlerin hazırlamış oldukları birbirinden güzel el emekleri göz nurları açmış oldukları sergiyle halkın beğeni sunuldu.

Serginin açılışına Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Güneş, Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürü Oktay Aksoy, Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Muhammet Ardıç, okul müdürleri, Biçki Dikiş Kursu Öğreticiler ve Kursiyerlerinin yanı sıra Nebioğlu halkı yoğun ilgi gösterdi.

Serginin açılışını Başkan Aydoğan ve Şube Müdürü Güneş ile yapan Oktay Aksoy, kurs usta öğreticisi Ayşegül Ermiş’i ve kursiyerleri bu güzel çalışmalarından ötürü tebrik ederek talep doğrultusunda Nebioğlu’nda bu ve bunun gibi kursların açılmasına devam edeceğini belirtti.     

Katılımcılara sergi sonu kursiyerlerce yemek ikramında bulunuldu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2570
27.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın