Pass

Çaycuma’da bir kişi aralarında husumet bulunan arkadaşının evine tüfekle ateş etti.

Edinilen bilgiye göre 24 yaşındaki O.A. aralarında anlaşmazlık bulunan S.V.’nin (23) Çaycuma Velioğlu Mahallesi’nde ikamet ettiği eve sabah 03.00 sıralarında tüfekle iki el ateş ederek kaçtı.

Polis ekiplerinin yaptığı çalışma ile yakalanan O.A. karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Aralarında anlaşmazlığı gideremeyen şahıslar olaydan bir gün sonra yine kavga etti. Kavga esnasında S.V., O.A.’nın kafasına set bir cisimle vurarak yaraladı. Hayati tehlikesi bulunmayan O.A. ayakta tedavi edildi. İki şahıs ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3278
27.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın