Pass

Kazakistan'ın başkenti Astana'da düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda milli sporcular Elif Güneri Dünya üçüncüsü oldu.

Boks Federasyonundan yapılan açıklamaya göre şampiyonada 81 kiloda ringe çıkan Hisarönü Seçil Şanlı Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Elif Güneri, Hindistanlı rakibi Ione Saweety'yi 3-0 yenerek yarı finale çıkma başarısı gösterdi. Yarı Finalde rakibine yenilen Elif Güneri Dünya Üçüncüsü olarak ilçemize döndü.

Kazakistan’ın başkenti Astana’da devam eden Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda milli boksörümüz Elif Güneri yarı finale yükselerek İlçemizi en güzel şekilde temsil etti. Çaycuma ilçesi Filyos Beldesi Seçil Şanlı Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni Elif Güneri bundan önce de önemli başarılara imza attı.

Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak Elif hocaya teşekkür eder, Başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 9000
26.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın