Pass

Çaycuma Selüloz İş Sendikası Başkanı Süleyman Karakabak, anlaşmaya ile sonuçlanan Toplu İş görüşmelerinde katkısı bulunanlara teşekkür etti.

Karakabak; “Sendikamız Türkiye Selüloz Kâğıt, Ağaç ve Mamulleri İşçileri Sendikası (Selüloz-İş) ile OYKA Kağıt Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına Türkiye Selüloz, Kağıt ve Ağaç Mamulleri Sanayi İşverenleri Sendikası (KASİSEN) arasında 15.02.2016 tarihinde başlayan 6. dönem Toplu İş Sözleşmeleri Görüşmeleri 24.05.2016 tarihi itibariyle 2 (iki) yıl süreyle geçerli olmak üzere anlaşmayla sonuçlanmıştır. İki tarafın da çalışma barışını gözeterek yürüttüğü görüşmelerin olumlu sonuçlanmasından kaynaklı mutluluğumuzu belirtmek istiyoruz. Ayrıca anlaşma sağlanmasında önemli katkıları bulunan Sendikamızın Genel Başkanı Sayın Ergin Alşan'a, OYKA Kâğıt Ambalaj Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Tayfun Civelek'e ve KASİSEN yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2165
25.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın