Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi çok önemli ve verimli bir seminere ev sahipliği yaptı.

Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kelam Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Selim Yılmaz “İslami Düşünce Tarihinde Anlama Biçimleri ve Selefilik” konulu bir seminer verdi.   

Son derece samimi bir ortamda geçem seminere başta İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ercan Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Tarım Müdürü Coşkun Ulutaş, Memur-Sen İlçe Temsilcisi Kenan Tunç, Eğitim-Bir-Sen İlçe Yönetimi, Diva-Sen İlçe Temsilcisi Yusuf Bayhan olmak üzere 70'e yakın seçkin davetli katıldı.  

İslam’ın anlama ve yorumlama biçimleri olan mezhepler konusunu ilk ortaya çıktıkları günden bugüne kadar tarihsel süreciyle anlatan Yrd. Doç. Dr. Mustafa Selim Yılmaz, bu mezheplerden sadece biri olan Selefilik akımını daha ayrıntılı bir şekilde değerlendirdi. Ensar Vakfı Çaycuma şube başkanı Av. Vedat Emeksiz konuşmacı Yılmaz'a seminer sonunda plaket takdim etti ve başta konuşmacı Mustafa Selim Yılmaz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti, ikincisi yapılmış olan bu seminerlerin devam edeceğini ifade etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1441
24.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın