Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çakır, son dönemde ülkemizin doğusunda ve güney doğuda yaşanan terör olaylarında üstün başarı sağlayan güvenlik güçlerimize moral ve motivasyon sağlamak amacıyla “Mehmetçiğe bir mektup da sen yaz” etkinliği başlattıklarını söyledi.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Çakır; “Atatürk heykeli önünde açtığımız standımızda halkımızın doğuda görev yapan askerlerimize duygularını aktarmasına moral vermesine köprü oluyoruz. Biliyoruz ki canı pahasına vatanın bölünmez bütünlüğü için gecesine gündüzüne katan güvenlik güçlerimize yanında olduğumuzu hatırlatmak istedik. Tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyoruz, kamu oyuna saygıyla duyurulur” dedi. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2249
23.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın