Pass

Çaycuma’da ikamet eden bir vatandaş Çaycuma Belediyesine traktörü ile girmeye çalıştı.

Edinilen bilgiye göre, Yeşiltepe Mahallesi’nde ikamet eden 64 yaşındaki Celalettin Ç. , alkol aldıktan sonra kendisine ait traktörü ile belediyenin önüne gelerek içeriye girmeye çalıştı. Ancak Çaycuma Belediyesinin yeni aldığı iş makinesi belediye binası önüne park halinde bulunması nedeniyle, vatandaşın girişimi sonuç vermedi. Belediye önüne çağırılan polis ekipleri yaşlı adamı, ifadesi için karakola götürdü.

Celalettin Ç. ifadesinde, belediyenin evinin önüne su deposu yaptığını, bunun için öfkelenerek traktörü ile belediyeye girmeye çalıştığını söyledi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3343
23.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın