Pass

Çaycuma Çay Mahallesi Kahyaoğlu Caddesi üzerinde hizmet verecek olan KONFOR Mobilya mağazasının açılışı yapıldı.

KONFOR Mobilya’nın açılışına, Kaymakam Serkan Keçeli, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, Jandarma Karakol Komutanı Ruhi Çevik, Konfor Mağazası Genel Müdürü Nuri Gedik, Konfor Mağazası Ankara Bölge Müdürü Faruk Orul, banka müdürleri, daire müdürleri, esnaf ve işadamlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Merkez Yeni Camii İmam Hatibi Kadir Güney’in yaptığı duanın ardından, mağazanın açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Konfor Mağazası Genel Müdürü Nuri Gedik ve Mağaza sahibi Özgen Özdere ile birlikte kesti.

Mağazanın ilçeye hayırlı olması dileğinde bulunan Kaymakam Keçeli, bol kazançlar getirmesini temenni etti.

Mağazayı gezen davetliler açılışa özel indirimlerden yararlanarak, bol bol alışveriş yaptılar.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2388
21.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın