Pass

İlçemizin Nebioğlu Beldesinde bulunan derelerin ıslah edilmesi ile ilgili yapılan müracaat kabul edildi.

Nebioğlu Belediye başkanı Ertan Aydoğan’ın girişimleri sonucu 2016 yatırım programına alınan ıslah çalışmaları yakın bir zamanda başlayacak olması Başkan Aydoğan’ı memnun etti, duyduğu memnuniyeti belirterek şunları söyledi;

“DSİ Kastamonu Bölge Müdürümüz Sayın Sait Mumcu'dan aldığımız bilgiye göre Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesi 1, 2, 3, 4 nolu kuru dereler 2016 yatırım programı dâhilinde ıslah edilecektir. İhale hazırlıklarına başlanmış olup 2016 yılında yapımına başlanacaktır. Başta tüm Ak Parti Zonguldak Milletvekillerimiz olmak üzere, İl Müdürümüz Muharrem Atalay’a, Bölge Müdürümüz Sayın Sait Mumcu'ya ve emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Nebioğlu Beldemize hayırlı olsun” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2107
20.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın