Pass

19 Mayıs etkinlikleri çerçevesinde Çaycuma Şehir Stadyumu’nda güreş müsabakaları düzenlendi.     

Müsabakalara, Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Gençlik Spor Hizmetleri Müdür Vekili Erkan Arslan, Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, daire müdürleri ve veliler katıldı.

Yapılan güreş müsabakaları sonunda miniklerde birinci, Eyüp Emirhan Gültekin, ikinci Adem Soyal, Toz koparan kategorisinde birinci Cihan Şahin, ikinci Doğukan Çavuş, deste kategorisinde, birinci Yıldıray Kavak, ikinci Emir Mert Bilgin, Küçük ortada da kategorisinde birinci Melih Dağlı, ikinci Hakan Soyal, Başaltı Kategorisinde birinci Mehmet Ali Soyal, ikinci Okan Aşık, Minik Başaltı Kategorisinde birinci Gökdeniz Güneş, ikinci Emirhan Topal, Baş pehlivanlık kategorisinde birinci Kubilay Akbaş Milli Sporcu, ikinci Aykut Öz. Dereceye giren sporculara ödüllerini Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon komutanı Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı takdim etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2758
19.05.2016Devamı gelicek
Değerli çaycuma halkının desteğiyle güreşi çaycumada şahlandıracağız, çaycumadan kırk pınar başpehlivanı neden çıkmasın, dünya olimpiyat şampiyonu neden çıkmasın, inanırsak , destek olursak muhakkak çıkar, saygılarımla değerli çaycumalılar

Kimden: Misafir | Zaman: 19.5.2016 23:24

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın