Pass

Namlı Sarıyer Börekçisi Çaycuma Şubesi Açıldı.

Cumhuriyet meydanında faaliyet gösterecek börekçinin açılışına; Çaycuma Garnizon Komutanı Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı , İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, İl Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcısı Dursun Şen, TSO Başkanı Rıfat Sarsık ve meclis başkanı Erdoğan Güney, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, çok sayıda esnaf ve iş adamı katıldı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun yaptığı açılış duasının ardından Çaycuma Belediye Başkanı şunları söyledi; Hepimizin katılımıyla bayram gibi bir açılışa hoş geldiniz. Çok değerli bir topluluk karşımda duruyor. Çaycuma’mızın her geçen gün güzelleşen çehresi değişen çarşısında uzun zamandır boş duran bu işyerine, insanlarımızın kullanımına açan ve yaya bölgesiyle de kullanıma örtüşen bu güzel iş yerinin açılışında bulunmaktan dolayı mutluluğumu ifade ediyorum. Sahiplerine bol kazançlar, Çaycumalıların buraları gece ve gündüz doldurmalarını bekliyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.     

İşyeri sahipleri Nihat ve Murat Demir kardeşleri ile birlikte açılış kurdelesi kesilerek Namlı Sarıyer Böreği katılanlara ikram edildi.

Haber EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2702
19.05.2016HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Değerli Arkadaşım Mustafa Açılışını Yaptığınız Bu Mekan Hepinize Hayırlı Uğurlu Olsun İnşallah Allah Utandırmasın Bol Kazançlar Versin,

Satı UMMAZ

Kimden: Misafir | Zaman: 9.7.2016 13:09

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Sevgili Arkadaşım Mustafa Ve Kardeşlerim Murat / Nihat Açılışını Yaptığınız Bu Ekmek Kapısında Hayırlı Kazançlar Elde Etmenizi Dilerim Hayırlı Uğurlu Olsun,


Satı UMMAZ

Kimden: Misafir | Zaman: 30.6.2016 08:48

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın