Pass

Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı aynı zamanda Çaycuma Yüksek Öğrenim Kurumlarını Destekleme Derneği Başkanı Hayri Kandemir 12-14 Mayıs 2016 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde Çaycuma’da düzenlenen 3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi’nin başarı ile tamamlandığını söyledi.

Bilimsel toplantıların bölgelerin gelişmesine önemi katkı verdiğini ifade eden Kandemir; “Yurt içi ve yurt dışından, güzide ilçemizi ziyaret eden alanın önemli akademisyenleri bu kongrede toplam 70 bildiri sunmuştur. Sunulan bildiriler muhasebe ve finans bilim dalının gelişimine ve geleceğine ışık tutmuştur. İlçemizde düzenlenen ve ileride düzenlenecek olan bilimsel toplantılar, güzel ilçemizin gerek tanıtımı açısından gerekse sosyo-kültürel gelişimi açısından son derece önemlidir. Ayrıca düzenlenen bu kongre Bülent Ecevit Üniversitesi’nin sadece eğitim-öğretim alanında değil, bilimsel, sosyal ve kültürel alanlarda da Türkiye’de önde gelen üniversitelerden biri olduğunu bir kez daha göstermiştir. Çaycuma Yükseköğretim Kurumlarını Destekleme Derneği olarak bu kongrenin bir paydaşı olmaktan ve kongreye katkı sağlamaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayız. Ayrıca Bülent Ecevit Üniversitesi’nin üçüncü büyük kampüsü olan ve hızla gelişen Çaycuma Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde ilçemizde düzenlenecek bu tür etkinlikler ve yurt dışındaki üniversitelerle yapılacak işbirlikleri konusunda dernek olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı belirtmek isteriz. Son olarak, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin, ulusal ve uluslararası yükseköğretim alanında öncelikli tercih edilen üniversiteler arasında yer almasını sağlayan ve böylesine önemli bir kongrenin Çaycuma’da gerçekleştirilmesi aşamasında desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer’e şükranlarımı sunarım.

Ayrıca, kongre koordinatörü ve Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı’ya ve kongrenin gerçekleştirilmesi için özveri ile çalışan kongre sekreterleri Öğretim Görevlisi İdil Özkan ve Öğretim Görevlisi Metehan Küçüker’e teşekkür ederim” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2038
18.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın