Pass

Moto Clup Çaycuma Motosiklet Kullanıcıları üyeleri sosyal medya üzerinde kurdukları sitede bir araya gelerek Çaycuma'da bir pastanede tanışma organizasyonu düzenlediler.

Sosyal medyada Moto Clup hesabı oluşturarak yaklaşık 8 aydır bu hesap üzerinde yazışmalar gerçekleştiren motosiklet kullanıcıları, amaçlarının bilinçli kullanıcılar yetiştirerek en aza indirmek olduğunu söylediler.

Yaklaşık 30 motosiklet sürücüleri ilk kez yüz yüze gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler. Kulüp Kurucusu Genco Bayam, Motoclup sayfasını 8 ay önce kurduğunu ve bu süre zarfında çok güzel organizasyonlar yaptıklarını ifade ederek, "Akadaşlarımızla ilk kez bugün bir araya geldik.     Tanımadığım çok insan var. Kimse kimseyi tanımıyor, amacımız tanışarak büyük organizasyonlar düzenlemek. Zonguldak Motorcular Kulübü ve Ereğli Yıldızlar Kulübü daha önce Çaycuma’da organizasyonlar yaptılar. Bu sene burada o organizasyonları biz yapmak istiyoruz. Belediye Başkanımızdan yer konusunda bir istek de bulunacağız. İnşallah bizlere yardımcı olurlar. Motor kullanıcıları hırçın tanınıyor, amacımız bilinçli kullanıcılar yetiştirerek bunu en aza indirmek istiyoruz. Motosiklet kullanıcılarını ve motosikletli yaşam tarzını benimsemek isteyen tüm arkadaşlarımızı MotoClub ailemize katılmaya davet ediyoruz” dedi.

MotoClup sürücüleri birbirleri ile tanışarak ileri ki günlerde yapacakları organizasyonları ele aldılar.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2214
17.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın