Pass

Hakkâri Yüksekova’da şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal’ı son yolculuğunda binler uğurladı. Şehidin annesi Bağdagül Bozkurt’u ise başka bir şehidin annesi teselli etti. 1989 yılında Hakkâri Çukurca’da şehit düşen Jandarma Komando Er Cengiz Akpınar’ın annesi Fatime Akpınar da tören alanına geldi.

Şehit Tunahan Kartal’ın tabutu başına gelen Fatime Akpınar, burada bir süre şehidin tabutunu sevdi. Tunahan Kartal’ın annesi Bağdagül Bozkurt ile kucaklaşan Fatime Akpınar, bir süre şehit annesini teselli etti. 

Kozlu İlçesi Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen törende anne Bağdagül Bozkurt güçlükle ayakta durdu. Şehidi son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı. Cenaze töreni için ayrılan alan törene katılanlara yetmedi. Binlerce kişi şehidi son yolculuğuna uğurladı. Törene Zonguldak Valisi Ali Kaban, AK Parti ve CHP milletvekilleri, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Birol Şimşek, Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Şehit Tunahan Kartal, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Kdz. Ereğli ilçesine götürülerek defnedildi.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 3185
16.05.2016



Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın