Pass

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal'ın düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı.

Yemekte bölgenin sıkıntıları ve yapılması planlanan projeler konuşuldu. Zonguldak'ın tek kadın belediye başkanı olan Zerrin Güneş de zaman zaman tecrübelerini paylaşmayı ihmal etmedi. Yemeğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, "Zonguldak'ın cumhuriyetimizin ilk kenti. Ben de bu şehrin şirin ve güzel bir beldesinde yönetici olarak çalışmaktan gurur duyuyorum. Başkanlarımız ile birlikte sohbet ettik. Vatandaşlarımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz diye istişarelerde bulunduk" dedi.

Yemeğin ardından Ereğli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal, davetlilere ilçeyi tanıttı. Yaptıkları projelerden bahseden Uysal, belediye başkanlarının takdirini kazandı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2314
16.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın