Pass

Saltukova Beldesinde bulunan çocuk oyun parkı, aile çay bahçesi ve oturma alanlarına kamera sistemi kuruluyor.

Saltukova Beldesinde bulunan çocuk oyun parkı, aile çay bahçesi ve oturma alanlarına kamera sistemi kurma çalışmaları hızla devam ediyor. Vatandaşlara daha güvenli, huzurlu bir ortam sağlamak için çocuk oyun parkı, aile çay bahçesi ve oturma alanlarını kamera sistemleri ile donattıklarını ifade eden Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, ”Vatandaşlarımızın güvenliklerini maksimum seviyeye çıkartıp, herhangi bir kötü olumsuzluk yaşamamaları için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Ayrıca belediye düğün salonun da bulunan arızalı olan kamera sistemleri ve beldemizde bulunan kamera sistemlerinin bakımları yapıldı” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2047
16.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın