Pass

Çaycuma ilçesi Nebioğlu Beldesinde bulunan Nebioğlu İlkokulu öğrencileri yılsonu sınavları öncesinde güzel havayı fırsat bilerek Çaycuma Kent Ormanında yarışmalar ve eğlence dolu piknik yaptı.

Öğrenciler sınav stresini atabilmek için önceden evlerinde hazırlamış oldukları pasta, börek ve yaprak sarmalarını alıp öğretmenleriyle birlikte bir etkinlik düzenleyerek Çaycuma Kent Ormanında piknik yaptı.

Nebioğlu ilkokulu müdürü Mesut Keleş; öğrencileriyle güzel bir gün geçirmek isteğini belirterek sınav öncesi moral amaçlı bir etkinlik düzenlediğini söyledi. Keleş, "Öğrencilerimizle ve velilerimizle bu gün yılsonu pikniği gerçekleştirmek istedik. Öğretmen arkadaşlarımız sağ olsun bize eşlik ederek öğrencilerimize güzel bir gün yaşatmaya çalıştı. Etkinliğimiz çok güzel geçiyor, bu güzel havada öğrencilerimizin doğayla kaynaşmalarını istedik, o yüzden bir piknik düzenledik. Dünyanın en güzel varlıkları çocuklarımız için ne yapsak azdır. Nebioğlu İlkokulu olarak ilkini düzenlediğimiz çocuk şenliği inşallah bundan sonra gelenekselleştirip öğrenci ve velilerimizle mutlu bir gün yaşatmış oluruz. Geleceğin Türkiye’sini yönetecek ve yaşatacak öğrenciler yetiştirmek gurur verici bir durumdur. Geleceğimiz olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Davetimize katılıp bizleri onurlandıran tüm öğretmen arkadaşlarıma, öğrenci velilerimize, özellikle Nebioğlu belediye başkanımız Ertan Aydoğa’na teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2223
14.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın