Pass

Kamu kurum ve kuruluşların ihalesine fesat karıştırmak, ihaleye katılma yeterliliğine veya koşullarına sahip olmayan kişilerin ihaleye katılmasını sağladığı gerekçesi ile Çaycuma Belediye Başkanı, ihaleye katılan meclis üyeleri Behçet Kemal Uzaldı, Onur Yiğit, personel Özlem Kaydır ve Körpüş Mısırlı hakkında dava açıldı.

22.05.2015 tarihinde yapılan kapalı pazaryeri işletmeciliği, düğün salonunu kiralama, kapalı otopark kiralama, belediye sineması kiralama, terminal kiralama ve çay bahçesi işletmeciliği ihalelerine alan CAY-BEL şirketi müdürünün aynı zamanda Çaycuma Belediye Başkanı’nın sahibi olduğu Koçkan İnşaat Şirketi'nin eski müdürü olduğu ve Belediye yararına iş yapması mümkün olmadığı yönünde bilirkişi raporu verildi. Dava ile ilgili geçtiğimiz günlerde duruşma görüldü. Dosya bilirkişiye gönderildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 5538
13.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın