Pass

Milli Eğitim Müdürü bisiklet dağıtım törenine bisikleti ile geldi Sağlık Bakanlığı tarafından “Sağlıklı yaşam için pedal çeviriyoruz” kampanyası kapsamında Çaycuma’da ilkokul öğrencilerine bisiklet dağıtıldı.

Dağıtım törenine; Kaymakam Serkan Keçeli, Askerlik Şubesi Başkanı Gökhan Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Öğretmenevi Müdür Gürbüz Kurnaz, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Eren Halaç, Eğitim Hemşiresi Semra Erdaş da katıldı.

Kaymakam Keçeli; “Sağlık Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığımızın ortaklaşa düzenlediği “ Sağlıklı yaşam için pedal çeviriyoruz” etkinliği kapsamında 5 farklı okulumuzda toplamda 20 öğrencimize bisikletle buluşturuyoruz. Sağlıklı yaşam artık ne yazık ki günümüzde çocuklarımızdan başlayarak fast food alışkanlığı ve hazır yiyecekler çoğaldığı için daha çok obezite ile baş başa kalmış nesillerimiz yetişmeye başladı. Bakanlığımızın çok güzel uygulaması ile çocuklarımızı hem spor yapmaya hem bisiklet kullanmayı alışkanlık haline getirerek hareket etmesini sağlayacak, Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, çocuklarımıza kazasız, belasız, sağlıklı ve kasklarını mutlaka takarak keyifli bisiklet kullanmalarını diliyorum. İnşallah Çaycuma’da bisikletli sağlıklı ve düzenli bisiklet kullanan öğrenci sayımızı her fırsatta artırmak için elimizden gelen çalışmayı da yapacağız. Ailelerimize ve çocuklarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, tören bisikleti ile gelerek, çocuklarla bir süre bisiklet bindi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2261
12.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın