Pass

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim Biriminin hazırlayıp Cumhuriyet Ortaokulunda hayata geçirdiği "1 Konuk 1 Meslek ve Gelecek" projesinin 4.haftasında Bülent Ecevit Üniversitesine gezi düzenlendi.

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Yöneticisi Nalan Turgut yaptığı açıklamada, "Etkinlik noktamızın gönüllüsü Eda Alkan tarafından hazırlanan ve etkinlik noktamız tarafından geliştirilen 1 Konuk 1 Meslek ve Gelecek Projesinin 4.haftasında Cumhuriyet Ortaokulu 8.sınıfa giden 52 çocuğu kariyer yolculuklarına dair farkındalıklarını arttırmak için Bülent Ecevit Üniversitesi Farabi kampüsüne götürdük.Farabi kampüsünde geomatik mühendisliği bölümünde öğretim görevlilerinden meslekleri hakkında bilgi aldık, laboratuarda yapılan deneyleri izleme şansını bulduk,kütüphaneyi ve şenlik alanında açılan stantları gezdik ve stantlardan bilgi aldık.Üniversiteye gidecekleri zaman hangi imkanlara sahip olacağını ve aldıkları eğitimin yanında sosyal-kültürel faaliyetlerden yararlanarak zenginleşeceklerini bilmelerini sağladık.Bu projeyle çocukların ufuklarının genişlemesine yardımcı olduğumuz için gururluyuz .Projenin ilk ayağı üniversite gezisi ile sonlanmış oldu.Farklı bir okulda projeyi yürüteceğiz ve oradaki çocukların kariyer yolculuklarında farkındalıklarının artmasına yardımcı olacağız.Projenin ilk ayağında destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mevlüt Yıldırım ve okul öğretmenlerine,meslek söyleşindeki konuklarımıza,Emniyet Müdürlüğü personeline, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü ve çalışanlarına ,Çaycuma Belediyesi ve basın mensuplarına çok teşekkür ederiz dedi.

Haber: EKSPRES

 Haber Okunma Sayısı : 1652
12.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın