Pass

Geleneksel Çaycuma Kaymakamlığı Kurumlar arası Futbol Turnuvası başladı.

Çaycuma Müftülüğü, Perşembe Jandarma spor, Çaycuma Belediyesi, Aslan Kuruyemiş Hare Bilişim- Çınar Halı Sarayı, OYKA, Yeni Mahalle, Damla Rehabilitasyon, Güçler Birliği, Mimar Sinan Orta Okulu ve Çok Programlı Lise olmak üzere 11 takımın katıldığı turnuvada ilk karşılaşma Perşembe Jandarma spor – Yeni Mahalle spor ile Çok Programlı Lise ve Mimar Sinan Orta Okulu arasında oynandı.

Sentetik sahada oynanan karşılaşmalarda Perşembe Jandarma spor Yeni Mahalle sporu 5-2, Mimar Sinan Ortaokulu ise Çok Programlı Liseyi 3-2 yendi.

Turnuvaya galip başlattıklarını ifade eden Perşembe Jandarma spor ve Mimar Sinan Ortaokulu takımları şampiyon olmayı hedeflediklerini söylediler. Turnuvanın final ve kupa töreni ise 25 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2817
10.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın