Pass

Çaycuma Kapalı Spor Salonu’nun Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’ndan gelen ödenekle tadilatına başlandı. Zemin parkesi, pencereleri ve ısıtma sistemleri tamamen yenilecek olan salon iki ay tadilat nedeniyle kapalı olacak.

Çaycuma Gençlik Hizmetleri İlçe Müdür Vekili Erkan Arslan spor faaliyetlerinin daha sağlıklı yapılması için salonun baştan aşağı yenileceğini ifade ederek; “ Uzun yıllardır tadilat görmeyen salonumuzun fiziki yapısını iyileştirmek gençlerimizin ve çocuklarımızın daha iyi spor yapabilmeleri sağlamak amacıyla yenileme çalışması başlattık. Mümkün olan en kısa zamanda bitirip sporseverlerin hizmetine açmak istiyoruz. Bu konuda emeği geçen başta Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürümüz Sayın Ahmet Karayılmaz’a ve diğer yetkililere teşekkür ederim” diye konuştu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2221
10.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın