Pass

Zonguldak yöresel değerlerinin tanıtımını yapmak üzere Zonguldak tır'ı, Ankara, Konya ve Bursa'da sergi yapmak üzere yola çıktı.

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi bünyesinde üretilen Pelemet Bezi dokuması ve üzerine yapılan işlemelerden oluşan Pelemet Bezi dokuması Ankara, Konya ve Bursa'da sergilenmek üzere yola çıktı. Çaycuma'nın tanıtımında önemli bir rol üstlenecek serginin ilk durağı 10.05.2016 tarihinde Ankara olacak. Daha sonra birer hafta süreyle Konya ve Bursa'da duraklayacak. Tırda Çaycuma pelemet bezi, elpek bezi, Devrek bastonu, Alaplı fındığı Ereğli'nin çilek reçelleri, kestane balı, madenci heykeli, manda yoğurdu gibi yöresel değerlerde tanıtılacak.

Sergi tırında Çaycuma'dan iki yöresel değerin yer alması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2085
10.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın