Pass

Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ın amcasının eşi, yengesi Kadriye Demirtaş (73) geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yetirdi.

Demirtaş’ın cenazesi Çaycuma Merkez Camiinde kılınan ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Cenazeye, Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Zonguldak Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir, il genel meclis üyeleri, daire ve okul müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kadriye Demirtaş’a Allahtan rahmet, ailesine baş sağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3445
09.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın