Pass

Yeniden düzenlenen Çaycuma Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan esnaf, caddede park yasağı olduğu halde cep bulunmadığı için mal indirip bindirirken araçlarına ceza yazıldığını söylediler.

Yeniden düzenlenen bulvarda sağlı sollu bisiklet yolu yapıldığı ve araç parkının tamamen yasaklandığını ifade eden cadde esnafı yazılan trafik cezalarından dert yanıyor.

Hafta sonu 10 dakika dükkânına ürün indirdiğini ve Belediye tarafından 219 lira ceza yazıldığını belirten cadde esnaflarından Metin Malakçı; “Trafiğin az olduğu bir Pazar günü dükkânıma 10 dakika mal indirdim. O sırada belediye ceza yazmış. Aynı şekilde ceza yazılan birkaç esnaf arkadaşımız da var. Artık köylerden ve ilçe dışından müşteri gelmiyor. Hem park yasağı var hem de arka sokaklar ücretli otopark olarak iletiliyor. İşlerimiz oldukça düştü. Bu konuda anket yapılamasını istiyoruz. 70 esnaf arkadaş dilekçe yazarak ilgili odalara verdik ama sonuç alınmadı. Biz ne zaman hangi saatler arasında dükkânlarımıza ürün indirip bindireceğiz, bilemiyoruz” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 4435
09.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın