Pass

Çaycumalı vatandaş Yaşar Sağdıç, ikamet ettiği Pehlivanlar Mahallesinde belediyenin son yaptığı imar değişikliğinde mağdur edildiğini iddia etti.

Sağdıç, Çaycuma Belediyesi’nin yanıtlaması için şunları sordu; Daha önceki belediye başkanının yaptığı imar değişikliğinde neden tekrar değiştirildi?

İmar değişikliği yapılırken kaç vatandaş mağdur edildi?

İmar Değişikliğinde kimler rant sağladı?

Yeni Mahalle de yeni yapılan kapalı Pazar yerine giden yol daha önceki planda düz gelen yol neden yeni planda eğri yapıldı ve alt tarafa neden kaydırıldı?

Buradaki kamuya ayrılan parklar neden kaldırıldı?

Buradaki parklar parsele mi çevrildi?

Kalembaşı petrolü ile binanın arasındaki kanalizasyon olan yol neden kaldırıldı?

Belediyenin kıyı kenar çizgisinin yaptığı projeler kıyı kenar kanununa göre uygun mu?

Yapılan düzenlemeler neye göre planlanmıştır?

Bu düzenlemelerden ben ve benim gibi mağdur edilen vatandaşlar bir açıklama beklemekteyiz.

Ayrıca bu konularla ilgili tüm bilgileri yetkili kurum ve kuruluşlara gönderdim. Gerekli cevabı ben ve mağdur herkes beklemektedir” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 4545
07.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın