Pass

3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi 12-14 Mayıs 2016 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü iş birliği ile Çaycuma/Zonguldak’ta gerçekleştirilecek.

“Geçmişten Geleceğe Muhasebe ve Finans” temalı 3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Kongresi yurt içi ve yurt dışından pek çok akademisyenin bildirili katılımları ile gerçekleşecek. 40 üniversiteden gelen katılımcıların toplam 71 bildiri sunacağı kongrede, alanın duayen isimlerinden Prof. Dr. Nalan Akdoğan ve Prof. Dr. Kamil Büyükmirza onur konuğu olarak ağırlanacak.

Kongre paydaşları arasında Sakarya Üniversitesi, Bartın Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi Türk Dünyası İşletme Fakültesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Türkiye Finans Derneği, Çaycuma Kaymakamlığı ve Çaycuma Belediyesi bulunuyor. 3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi dâhilinde bölgenin tarihi ve turistik değerlerinden olan Amasra ve Safranbolu ilçelerini kapsayan sosyal geziler düzenlenerek bölgenin tanıtımı yapılacak.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1628
07.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın