Pass

Başbakan Davutoğlu’nun Kongre sürecini açıklamasının ardından gazetemize açıklama yapan Çaycuma AK Parti ilçe başkanı Ahmet Çolakoğlu; “ Bir süredir istifa edeceği ile ilgili basında çıkan haberler gerçekleşen AK Parti MYK toplantısı sonrasında netlik kazandı.

T.C Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı olarak her birimizi saygı ve sevgi ile selamlayarak sözlerine başlayan başbakanımız Ahmet Davutoğlu 25 yıllık tarihte bir akademisyen olarak, Dışişleri bakanı olarak ve başbakan olarak milletimizin hizmetinde olarak hepimiz için gurur vesilesi olmuştur.

Başbakanımızın kendisinin de ifade ettiği gibi Canla başla çalıştığımı düşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanının hukuku benim hukukumdur. Onun ailesi benim ailemdir. Görevimizi şimdiye kadar yaptık, yine de yaparız. Ama Türkiye'ye ve Ak Parti'ye zarar verecek bir hareketin içinde olmayız" diyerek konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na şükranlarımızı sunuyorum. Kimsenin endişe etmesine gerek yok Ak Kadrolar işbaşındadır. Durmak yok yola devam” dedi.

Davutoğlu'nun yerine geçecek Kulislerdeki adı geçmeye başlayan isimler hakkında yorum yapmayan Çolakoğlu; “ Partimizin alacağı tüm kararlara saygılıyız” diye ekledi.

Kulislerde ismi geçen isimler; Binali Yıldırım, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Yalçın Akdoğan, Mustafa Şentop ile Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2934
06.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın