Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve Perşembe Karakol komutanı Remzi yiğit Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğa’nı ziyaret etti.

Belde de asayiş ile ilgili ve yapımı devam eden çok programlı lise hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade eden Aydoğan; “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Özdemir ve Perşembe Karakol Komutanımız Sayın Remzi Yiğit Belediyemizi ziyaret ederek Beldemizde yapımı devam eden Çok Programlı Lise deki çalışmaları yerinde inceleyerek görüş alışverişinde bulundular, Lisenin yapım işi seri bir şekilde devam etmekte olup 2 ay kadar bir Zaman diliminde tamamının bitirilmesi beklenmektedir. Beldemizde çok güzel işler oluyor, destek veren tüm siyasilerimize ve Bürokratlarımıza teşekkür ediyorum.

Bugün bizleri ziyaretleri ile memnun eden Milli Eğitim Müdürümüze ve Karakol Komutanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2453
06.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın