Pass

Zonguldak'ta piyasaya sahte para süren kişilere yönelik fiziki ve teknik takibini sürdüren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dört kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Sabah saatlerinde Zonguldak Adliyesi'ne sevk edilen kişilerin üzerinde yapılan aramada ise sahte 10 bin lira ele geçirildi. 

Zonguldak'ta piyasaya sahte para sürüldüğü ihbarına ulaşan KOM ekipleri, fiziki ve teknik takibi sonucunda ikisi kadın dört kişiye ulaştı. Piyasaya sahte para sürdükleri tespit edilen 34 yaşındaki F.B.K., 32 yaşındaki B.G. ile 29 yaşındaki M.Ş. ve 31 yaşındaki A.Ü. isimli kadınlar sabaha karşı yapılan operasyonda gözaltına alındı. Kozlu ilçe girişinde yakalanan şahısların üzerinde yapılan aramada ise 10 bin lira sahte para ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgulamaları tamamlanan zanlılar, işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesi'ne getirildi. Ele geçirilen sahte paralar da zanlılar ile birlikte Cumhuriyet Savcılığı'na getirildi. Zanlılar, Cumhuriyet Savcısı tarafından tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Haber: İHA

 


Haber Okunma Sayısı : 2476
06.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın