Pass

İki yılda bir düzenlenen, Türkiye’deki en büyük fuarlar arasında yer alan ISK-SODEX Fuarı, 4-7 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluştu. Fuarda, ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma ve güneş enerjisi sistemleri ele alınırken, Emko Isıtma Sistemleri yeni nesil kombileriyle fuarda yerini aldı. 

ISK-SODEX, dünyanın her bölgesinden firma ve yatırımcılarla tanışma, iş bağlantıları kurma-geliştirme fırsatı sunarken, Emko'nun Türkiye'de üretilecek olan yerli kombisi yabancı katılımcılar tarafından ilgi odağı oldu.

Yıllık üretim kapasitesi 200 bin adet olacak olan Emko hermetik ve yoğuşmalı kombi, yeni tasarımı Erp yönetmeliğine uygun yerli laboratuvarı ile 2 yıl garantili ürünlerini piyasaya sürüyor. 56 ülkeye panel radyatör, havlupan radyatör ve kazan ihracatı yapan Emko ısıtma sistemleri yeni çıkardığı ve bu fuarda lansmanını yaptığı yeni nesil kombileri ile sektörün en iddialı firmaları arasında yer alıyor.

Zonguldak merkezli olmalarına rağmen dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştirdiklerini ifade eden Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay, “Tamamı yerli üretim olan kombimiz yıllık 200 bin adet üretilecek. Biz yaptığımız işin her kademesinden gurur duyuyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1996
06.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın