Pass

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi ve Cumhuriyet Ortaokulu işbirliği ile gerçekleşen “1 Konuk 1 Meslek ve Gelecek” projesinin 3.haftasında Cumhuriyet Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri Çaycuma Emniyet Müdürlüğü’ndeydi.

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Yöneticisi Nalan Turgut yaptığı açıklamada ,"1 Konuk 1 Meslek ve Gelecek" Projesinin ilk haftasında Cumhuriyet Ortaokulundaki öğrencileri 12 meslek sahibi kişiyle buluşturarak konuklarımızın meslek ve kariyer yolculuklarını dinlemiştik, projemizin 3.haftasında 8.sınıfları Emniyet Müdürlüğüne götürerek iki polis memurundan Emniyet Teşkilatının yapısı, polis olmak için hangi okula gidilmesi gerektiği ve polis olmak isteyen birinin hangi özelliklere sahip olması gerektiği, polislerin branşlara nasıl ayrıldığı, polisin sorumlulukları ile ilgili bilgi vererek, çocukların ve okul öğretmenlerin sorularını cevapladılar. Polis memurunun verdiği günün mesajı ise “ne yaparsan yap en iyisini yap oldu.”

Çocuklarımızın kariyer yolculuklarına yardımcı olacak faydalı verdikleri bilgileri için Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline ve sandalye temini için Çaycuma Belediyesi’ne teşekkür ederiz" dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1912
05.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın