Pass

Mardin’in Nusaybin ilçesinde görev yapan Gökçebeyli Uzman Çavuş, operasyon bölgesinden gönderdiği paylaşımla “Gökçebey şehidine ağlıyorsa intikamı alınacak” dedi.

Terör örgütü PKK’ye karşı devam eden operasyonlarda görev yapan Gökçebey ilçesinden olan bir Uzman Çavuş sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla geçtiğimiz gün şehit olan Uzman Çavuş Burak Saraçlı’nın intikamını alacaklarını belirtti. Sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında paylaştığı fotoğrafında; “Nusaybin’den Gökçebey’e selamlar. Gökçebey şehidine ağlıyorsa intikamı alınacak” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2608
04.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın