Pass

Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Dairesi Başkanlığınca düzenlenen "AİLE OKULU” Eğitim Semineri için ilçemize gelen Misafirler Ensar 4-6 yaş Kursunu ziyaret etti.

Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “ Çaycuma’ya "Aile Okulu " Eğitim Semineri vermek üzere gelen Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Dr. Mehmet Canbulat ve Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Psikolojisi Ana bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muammer Cengil Ensar 4 - 6 yaş Kursunu ziyaret ettiler. Ziyarette çocuklarımızın öğrendiklerini dinleyen ve memnuniyetlerini ifade eden hocalarımız hem Kuran Kursu Öğreticilerimizi hem de bu konuda gayretleri dolayısı Müftülüğümüzü kutladılar” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1730
03.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın