Pass

Çaycuma Sevgi Evleri Çocuk yuvası ve Çocuk Sevgi evleri Müdürlüklerimizin ortak hazırladıkları ve bu yuvalarımızda kalan çocuklarımızın hazırladıkları Kutlu Doğum özel Programı Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.

Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen etkinliğe ilçe Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Hazine Avukatı Mahmut Yüksel, Çocuk Yuvası Müdürü M.Yaşar Maden, Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mesut Özmekik, Çaycuma Huzurevi Müdürü İzzet Örenli, SHM Müdürü Kadriye Uzunel, Kdz. Ereğli İzmirlioğlu Huzurevi Müdürü Zeynep Yüksel Ünal, Kdz.Ereğli Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü İlhan Yılmaz'ın yanı sıra kurum personeli, kurum bakımındaki yaşlı ve gençler ve Siyasi Parti ile basın temsilcileri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan program gençlerimizden Ertuğrul Ulama'nın Kur'an tilavetinin ardından Peygamber Efendimizi anlatan ilahiler ve şiirlerle devam etti.    İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu'nun program sonunda ettiği duanın devamında Kaymakam Serkan Keçeli yaptığı değerlendirme konuşmasında birçok yerde bu Kutlu Doğum Programlarına katıldığını, ancak gerçek finali kurumda kalan çocuk ve gençlerin gerçekleştirdiğini, onların kalabalıklar karşısına çıkıp özgüvenlerini, gülen yüzlerini, kendilerini ifade edebildiklerini görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek kurum yönetici ve personelini gayretli çalışmalarından dolayı kutladı.

Devrek Mevlana Derneği Semazen ekibinin ortaya koyduğu manevi sunumundan sonra Çocuk Evleri Sitesi Öğrenci Temsilcisi Hasan Ofluoğlu programın hazırlanmasında emeği geçen Din Görevlileri Mevlüt Kılınç ve Hikmet Küçük'e plaket takdim etti.

Program süresince katılan misafirlere Sevgi Evleri Çocuk Yuvası personelinin hazırlamış olduğu Gül Lokumu, Tesbih ve gül sabunlardan dağıtıldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1816
02.05.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın