Pass

Milli Eğitim Bakanlığı ile Ensar Vakfının ortaklaşa düzenlediği Türkiye Değer Ödülleri yarışmasının toplam Türkiye finalinde 12 branşta ilk 10'a giren öğrenciler belli oldu.

Karikatür dalında liseler arasında Çaycuma Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Öğrencisi Kutay Girgin ilk 10'a girmeyi başardı. Sıralamalar ise Ekim ayında açıklanacak.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Av. Vedat Emeksiz öğrenciyi tebrik ederek; “Türkiye Değer Ödülleri finalinde Çaycuma İlçemiz Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Öğrencimiz Kutay Girgin Karikatür dalında liseler arasında Türkiye çapında ilk 10'a girerek fevkalade bir başarı elde etti. Sıralaması Ekim ayında açıklanacak olan Kutay kardeşimizi canı gönülden kutluyoruz ve bizi gururlandırdığı için çok teşekkürler ediyoruz “dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1672
30.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın