Pass

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, fiziki durumu yetersiz olan Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yeniden yapılması için AK Parti Milletvekillerinin girişimleri ile 2016 yatırım programında ödenek ayrıldığını söyledi.

Okul binasının iki yıl içinde bitileceğini belirten Çolakoğlu; “ Çaycuma ilçemizde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz 1976- 1977 eğitim öğretim yılında Tesviye Bölümü olarak 120 öğrenci ile eğitim ve öğretime başlamıştır. O günden bu güne kadar Çaycuma ilçemizde hizmet yapmış olup çok sayıda kaliteli öğrenci yetiştirerek iş hayatına dâhil etmiştir. Fakat zaman içinde gelişen büyüyen Çaycuma’mıza bu yapısıyla yetersiz olduğu görülmüş ve yeni bir bina ve dershane ihtiyacı ortaya çıkmıştır. AK Parti teşkilatı olarak yeni bir bina talebimizi Milletvekillerimiz Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar öncülüğünde Milli Eğitim Bakanlığımıza ilettik. Ve bu amaç doğrultusunda Bakan Yardımcımız Sayın Orhan Erdem ve Strateji Geliştirme Başkanımız Veysel Erdel’e ziyaretler de bulunarak acil olan bu talebimizin giderilmesini kendilerine ilettik. Bu ziyaretlerimizin sonunda Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı 2016 yatırım programında Çaycuma Mesleki Eğitim binamız 24 derslik olarak onaylanmış ve 7 milyon 600 bin lira olarak ödenek ayrılmıştır. Bu proje 2016 yılında başlayacak ve 2018 yılında bitirilerek Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz 24 derslikli binasına kavuşacaktır. Çaycuma olarak bu talebimize ve bu çalışmamızda bizi destekleyen milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. İlçemize ve Milli Eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 4946
28.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın