Pass

 Ak Parti Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Arif Sefercik’in kayınvalidesi (90) Ayşe Sefercik bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ayşe Sefercik’in cenazesi, Filyos Beldesi Sefercik Mahallesi’nde İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun öğle namazına müteakip kıldırdığı cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.

Cenazeye, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, il genel meclis üyeleri, Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Çaycuma Oral İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Alibabaoğlu, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak, Ayşe Sefercik’e Allah’tan rahmet, ailesine baş sağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2139
27.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın