Pass

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın Zonguldak ziyareti sırasında trenden indiği Filyos Beldesi’nde jandarma ekipleri tarafından üst düzeyde geniş güvenlik önlemi alındı. Binali Yıldırım ve beraberindekiler, tren garına gelmeden saatler öncesinden önlemleri artıran jandarma adeta kuş uçurtmadı. Trenden inerek halka hitap eden Yıldırım, Filyos Projesi’nin yakında başlayacağını ve havalimanı ile ilgili çalışmaları olduğunu söyledi.

Vatanı böldürmemek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Bakan Yıldırım, vatandaşların sorunlarını dinledi. Bir balıkçının balıkçı barınağı ile ilgili isteğiyle özel olarak ilgilenerek, Filyos yolunun yeniden asfaltlanacağı sözünü verdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2215
27.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın