Pass

Sağlık Bakanlığı 2016 yılı yatırım programları Resmi Gazetede yayınlandı. Programa göre Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesine Aile Sağlığı Merkezi yapımı içim ödenek ayrıldı.

Belde için önemli müjdeleri paylaşmaya devam eden Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan; “25 yıllık özlemimiz sona eriyor. 2016-2017 yılında bitirilecek olan Nebioğlu Aile Sağlık Merkezimizin 2016 yılı ödeneği 250 bin, 2017 yılı ödeneği 250 bin lira olmak üzere toplam 500 bin liradır. Bu yatırımda emeği geçen AK Parti Zonguldak Milletvekillerimiz Özcan Ulupınar, olmak üzere, Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Özbakır ve tüm bürokratlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Resmi gazetede yayınlanan Zonguldak ilinin diğer yatırımları şu şekilde; Aile Sağlığı Merkezi Zonguldak-Devrek. Halk Sağlığı Merkezi (6AHB+112 ASH)+ Halk Sağlığı Laboratuarı+ soğuk hava deposu Zonguldak-Merkez. Halk Sağlığı Merkezi (8AHB) Zonguldak-Ereğli, Halk Sağlığı Merkezi (9AHB) Zonguldak-Çaycuma. Nebioğlu Aile Sağlığı Merkezi 3AHB Zonguldak-Çaycuma 500.000. Fatih Aile Sağlığı Merkezi Zonguldak-Kozlu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1570
27.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın