Pass

Ankara’da Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez'i ziyaret eden Çaycuma İlçesi Nebioğlu Belde Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, beldedeki orman arazilerinin iyileştirileceği ve orman parkı projesinin yeniden gündeme alınacağı müjdesini verdi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ile birlikte Beldenin sorunlarını Genel Müdüre ilettiklerini belirten Aydoğan; “ Bu kadar yoğun tempo içinde tüm işlerini bırakarak bizimle birlikte Orman Genel Müdürlüğüne gelerek Genel Müdürümüzden randevu alarak görüşmelerimizi sağlayan Sayın vekilimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu görüşmeler neticesinde rafa kaldırılan orman parkı projemiz yeniden değerlendirilecek çalılık niteliğinde olan orman arazilerimize kestane ve ceviz dikilerek üretime katkı verilecektir. Bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Aydoğan; Orman Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Şen’i de ziyaret ederek Belde ile ilgili konularda istişarede bulundu.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1868
26.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın