Pass

Çaycuma Perşembe Beldesi Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulu 2. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Meslek Yüksek Okulu’na gezi düzenlediler.

Şehit Astsubay Salim Uçar 2-A,2-B ve 2-C öğrencileri BEÜ Meslek Yüksek Okulu’nu öğretmenleri eşliğinde gezerek bilgilendirildiler. Okul öğrencilerinden Aleyna Uzun, Yüksek Okulu Müdürü Yazıcı’nın koltuğuna oturarak, kısa süreliğine müdürlük yaptı.

Uzun, Müdür Yazıcı’ya davet için teşekkür ederek, her yıl üniversitenin Şehit Astsubay İlkokulu’nda farklı etkinlikler düzenlenmesi isteğinde bulundu. İlkokul öğrencileri Meslek Yüksek Okulu’nun kendileri için düzenledikleri farklı etkinliklerde yer aldılar. Gezi sonunda öğrencilere okulun yemek salonunda çeşitli ikramlarda bulundular.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1784
26.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın