Pass

Gökçebey’de yaşayan engelli vatandaşa gurbetçi vatandaşlar tarafından akülü araç hediye edildi. 

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde yaşayan ve doğuştan engelli olan 26 yaşındaki Turgay Umut Kardemir adlı vatandaşa Almanya’da yaşayan gurbetçi vatandaşlar tarafından akülü araç hediye edildi. Didib Oberhausen Merkez Cami Bölge Sorumlusu Yılmaz Kuruoğlu ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği Üyesi Arif Öztürk’ün katkıları ile temin edilen araç yine gurbetçi vatandaşların desteği ile Gökçebeyli engelli vatandaşa ulaştırıldı. 

Akülü aracın temini ve Türkiye’ye ulaşmasını sağlayan gurbetçi vatandaşlar Oberhausen Merkez Cami Bölge Sorumlusu Yılmaz Kuruoğlu ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği Üyesi Arif Öztürk yaptıkları ortak açıklamada, "Bölgemizde bulunan Oberhausen Merkez Cami cemaatine ve diğer gurbetçi vatandaşlarımıza konuyu açtığımızda seve seve bunu üstleneceklerini ifade ettiler. Allah hepsinden razı olsun bir kardeşimizin evde kapalı kalmamasına sebep oldular. Buradan bizlere destek veren tüm gurbetçi vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştular. 

Oğluna gurbetçi vatandaşlar tarafından akülü araç hediye edilmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden baba Erdoğan Karademir, "Allah emeği geçenlerin hepsinden razı olsun iyi ki derneğimiz var Almanya’da iyi ki böyle hayırsever ağabeylerimiz var oralarda hepsine teşekkür ediyorum” dedi. 

Akülü araç tesliminde, Avrupa Zonguldaklılar Derneği İl Temsilcisi Mehmet Kamçı ve Gökçebey AK Parti Teşkilat Başkanı Recai Delioğu’da hazır bulundular.

Haber: İHA

 


Haber Okunma Sayısı : 1831
24.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın