Pass

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Gökçebey’de temsili görev değişiklikleri yapıldı.

Kaymakam Bünyamin Bilgin’in koltuğuna oturan Gökçebey Ortaokulu öğrencilerinden Nazar İnce, hizmetler hakkında bilgi alarak, çeşitli isteklerde bulundu.

Kaymakamlığın ne işler yaptığı konusunda da bilgiler veren İnce, Gökçebey ilçesi için ellerinden gelen tüm yenilikleri yapacaklarını söyledi.

Kaymakamlık makamının ardından İnce, İlçe Milli Eğitim Fazıl Aytaş ile görüşerek, Çok Amaçlı Spor Salonu’nun yapım aşaması hakkında bilgi alarak, okullarda çocuklara ilişkin eksikleri anlatıp çalışmaların yapılmasını istedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1720
23.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın