Pass

Çaycuma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından çiftçilere silajlık mısır tohum dağıtımı yapıyor.

Hayvancılıkta kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla hayvancılığı geliştirme projesi kapsamında silajlık mısır tarımı yapacak çitçilere Çaycuma İlçesinde 7500 kg Mısır Tohumu Dağıtılmaya Başlandı.

İlçe Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Zonguldak Valili İl Özel İdaresi kaynaklı temin edilen 7500 kg silajlık mısır tohumlarının çiftçilerimize dağıtılması, Üreticilerin kaliteli kaba yem üretimini teşvik ederek hayvancılıkta verimin artırılması hedeflenmiştir” denildi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1853
23.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın