Pass

İlçemizde 2015-2016 Yılı 4-6 Yaş Grubu Öğrencilerine yönelik düzenlenen Kur’an Kursları eğitim-öğretimine devam ediyor. Kutlu doğum programlarının en çok beğenileri 4-6 yaş miniklerine geliyor. İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu fırsat buldukça kursları ziyaret ederek kursa devam eden öğrencilere hediyeler verip miniklerle bir arada bulunmanın sevincini gazetecilerle paylaştı.

Arcaklıoğlu; “Çaycuma’mızda " 4 - 6 yaş grubunda" Perşembe Kur'an Kursumuzdaki bu minik kızımız gibi 250 tane minik, Kur’an-ı Kerim okuyan ve H.z Peygamber(s.a.v ) sevdalısı olarak yetişen çocuklarımız var, Bu çocuklarımızın yetişmelerinde büyük emekleri olan Kur'an Kursu Öğreticilerimize, Velilerimize teşekkürler.

İlçemizde bu yıl hizmet vermeye başlayan kurs hakkında öğrenci velileri duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1786
21.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın