Pass

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli beraberinde İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş, Çaycuma Müftülüğü Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Naşit Durdubaş ve İl Özel İdaresi Çaycuma şantiyesi Şefi Ali Acar ile birlikte İlçeye bağlı Kızılbel, Köyünü ziyaret etti.

Kaymakam Keçeli, köylerde yapmış olduğu denetimlerde Köy Muhtarlarından Çaycuma Köylere Hizmet Götürme Birliği Bütçesinden yapılan yardımlar ile ilgili bilgi alarak yapılan yatırımların yerinde denetimini yaptı. Köy kahvelerinde bulunan vatandaşlarla sohbet ederek köy sorunları hakkında bilgi alarak vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaret sonunda köy kahvesinde bulunan vatandaşlar Kaymakamın ziyaretinden ve sorunlarının dinlenmesinden çok memnun olduklarını dile getirdiler. Köy muhtarı Mehmet Çelik Kaymakam Serkan Keçeli ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2100
19.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın