Pass

Çaycuma İlçesi Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, belde merkezine giriş yolunun yaya kaldırımı ve parke çalışmasının tamamlandığını söyledi.

Yol düzenlemesinin, ardından kaldırımlara son şeklinin verildiğini ifade eden Başkan Aydoğan, Belde merkezinin en önemli en büyük caddelerinden olan Cumhuriyet Caddesi’nin sil baştan yapılarak modern hale getirileceği müjdesini verdi.

İŞ KUR aracılığı ile Belediyeye sağlanan işçilerin oldukça özverili çalıştığını ifade eden Akdoğan; “Beldemizde onarılmayan yol kalmayacak. 2016 yılına ümitle girmiştik, bu ümitle büyük projelerin takipçisi olmaya devam ediyor, hızlı bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2026
19.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın